Polityka prywatności

Sonia Capelli- Sonia Cieślik właściciel serwisu soniacapelli.pl, dokłada wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych przyjmujemy niniejszą Politykę Prywatności.


Polityka Prywatności odwołuje się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dokument określa jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy i jak dbamy o ich bezpieczeństwo i Państwa prawa.

Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Sonia Capelli- Sonia Cieślik, NIP: 5130278647;
W razie pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw, prosimy o kontakt drogą mailową: polandhairtransplant@gmail.com

Zakres, podstawy i cele przetwarzania danych.

Na stronie soniacapelli.pl zbieramy następujące dane osobowe:

Imię– podczas wypełniania wniosku Darmowa Konsultacja poprosimy Cię o podanie swojego imienia i nazwiska, numeru telefonu/ w celu umożliwienia nam odpowiedzi i kontaktu z Tobą.

Adres e-mail– poprzez adres e-mail kontaktujemy się z Tobą.


  1. Podanie powyższych danych jest konieczne, gdy składasz zapytanie o usługi naszej Firmy. Dzięki tym danym możemy zidentyfikować Twoją osobę (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) i wysłać indywidualną odpowiedź.
  2. Każdy Użytkownik naszej Strony ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakichś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych, masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszej Strony.
  3. Na Stronie internetowej www.soniacapelli.pl mogą znajdować się łącza do stron internetowych i/lub aplikacji. Wspomniane nie są kontrolowane przez Administratora danych. Użytkownik powinien mieć świadomość, iż korzystając ze wspomnianych łączy powinien każdorazowo zapoznać się z warunkami świadczenia usług oraz polityką prywatności podmiotów odpowiedzialnych za strony internetowe lub aplikacje, do których one prowadzą.


W przypadku konieczności przekazania danych osobowych pacjenta do placówki medycznej,

z którą współpracuje Sonia Capelli - Sonia Cieślik w ramach realizacji usług, uprzednio uzyskamy Państwa zgodę na takie działanie. Przekazywanie danych będzie odbywało się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa zapewniających ochronę Państwa danych osobowych.


Podczas korzystania z naszych usług zbieramy określone dane osobowe, które są niezbędne do świadczenia usług medycznych. Wśród tych danych mogą znajdować się: numer dokumentu tożsamości, numer telefonu oraz informacje dotyczące stanu zdrowia. Te informacje są gromadzone i przetwarzane wyłącznie w celu zapewnienia odpowiedniej opieki medycznej oraz prowadzenia dokumentacji związanej z leczeniem.


Pragniemy również poinformować, że dane związane z numerem dokumentu tożsamości oraz informacjami dotyczącymi stanu zdrowia są gromadzone jedynie po dokonaniu rezerwacji terminu zabiegu. 


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące rodzaju danych, które gromadzimy i przekazujemy, lub jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat sposobu, w jaki chronimy Państwa prywatność i przetwarzamy dane osobowe, prosimy o kontakt drogą mailową: polandhairtransplant@gmail.com. Jesteśmy gotowi udzielić wszelkich niezbędnych informacji oraz podjąć działania w celu zapewnienia odpowiedniej ochrony Państwa prywatności.


Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, 1662) masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu prześlij wiadomość drogą poczty elektronicznej na adres e-mail: polandhairtransplant@gmail.com