Ubezpieczenie przeszczepu włosów

ubezpieczenie przeszczep wlosow

Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa przygotowałam dobrowolne ubezpieczenie podróży AXA Clinic Hunter, które stanowi zabezpieczenie dla pacjenta i osób towarzyszących na wypadek niespodziewanych wydarzeń związanych z wyjazdem na przeszczep włosów do Turcji.

Wykup ubezpieczenie przez widget powyżej

Ubezpieczenie podróży na przeszczep włosów obejmuje:

  • pokrycie kosztów dodatkowego pobytu pacjenta i ponownej rezerwacji biletu lotniczego w przypadku
    przedłużenia leczenia.
  • pokrycie kosztów dojazdu i pobytu pacjenta w przypadku konieczności powrotu na ewentualne poprawki przeszczepu włosów (do 12 miesięcy od pierwszej sesji).
  • zwrot zaliczki w przypadku konieczności rezygnacji z zabiegu przeszczepu włosów z przyczyn od niego niezależnych.
  • świadczenia związane ze zwykłym ubezpieczeniem turystycznym.

Wykup ubezpieczenie podróży przez formularz online dostępny po kliknięciu w widget powyżej, lub skontaktuj się bezpośrednio ze mną, a pomogę Ci przejść przez zakup ubezpieczenia.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie?

Dzięki ubezpieczeniu podróży medycznej zyskujesz pewność, że niespodziewane wydarzenia związane z pobytem w Turcji nie będą dodatkowym stresem ani nie narażą Cię na dodatkowe koszty. O jakich wydarzeniach mowa? 


Przede wszystkim odwołane loty i konieczność zostania w Stambule. Jeżeli Twój zastępczy lot powrotny zaplanowany jest na kolejny dzień, wówczas musisz zostać w Turcji dodatkową noc, a to wiąże się z kosztami. Dzięki ubezpieczeniu możesz wnioskować o zwrot poniesionych kosztów dodatkowych. Ponadto jeżeli po 12 miesiącach od zabiegu efekt przeszczepu włosów nie będzie dla Ciebie zadowalający wówczas klinika wykona zabieg rewizyjny bez kosztów dla Ciebie. Z ubezpieczeniem od Sonia Capelli koszty związane z podróżą na taki zabieg będą pokryte z tytułu polisy.