Czy warto robić przeszczep włosów w Turcji?

Czy borykasz się z łysieniem androgenowym? Czy chcesz skutecznie pozbyć się problemu przerzedzonych włosów? Czy szukasz przeszczepu włosów w rozsądnej cenie, a jednocześnie zależy Ci na jakości? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś “tak”, wówczas możesz być pewny, że warto zrobić przeszczep włosów w Turcji.

Dlaczego Turcja?

Czy warto robić przeszczep włosów w Turcji? Tureckie kliniki specjalizują się w przeszczepach włosów i wykonują ich zdecydowanie więcej niż w innych krajach Europy. Co ciekawe cena zabiegu przeszczepu włosów wykonanego w Turcji może być nawet czterokrotnie niższa niż taki sam zabieg wykonany w Polsce! Pewnie zastanawiasz się, dlaczego zabieg przeszczepu włosów wykonany w Turcji jest dużo tańszy od polskiej opcji. Powodów jest kilka. Przede wszystkim różnice wartości walut- od wielu lat turecka lira nie jest silną walutą wobec euro. Cena zabiegu dla przeciętnego Turka będzie więc wciąż dosyć wysoka, podczas gdy Europejczyk skorzysta na tej sytuacji wybierając zabieg przeszczepu włosów poza granicami swojego kraju. Kolejnym powodem jest powszechność tej operacji. Lekarze tureccy specjalizują się w przeszczepach włosów od wielu lat, a Stambuł jest w zasadzie stolicą medycyny estetycznej z transplantacją włosów na czele. Transplantacja włosów jest mocną stroną Turków i dzięki opanowaniu tej sztuki do perfekcji Turcja przyciąga pacjentów także z zagranicy. Turystyka medyczna (zwłaszcza z zakresu medycyny estetycznej) jest niezwykle rozwinięta w Turcji, a renomowane kliniki są finansowo wspierane przez turecki rząd. To wpływa również na niższą cenę dla pacjenta. Ceny w naszej klinice partnerskiej są przystępne dla pacjentów, przy zachowaniu najwyższej jakości opieki medycznej.

Dlaczego jeszcze warto zrobić przeszczep włosów w Turcji?

Wyjazd poza granice kraju na zabieg medyczny może być bardzo stresujący, ale w tym momencie kierunek Polska-Turcja jest bardzo popularny i można z łatwością skorzystać z organizacji polskiego pośrednika. Wyjazd ze mną pozbawiony jest więc stresu związanego ze znalezieniem odpowiedniej placówki, kontaktem w obcym języku, brakiem wsparcia w języku polskim na miejscu. Ze mną masz zapewnione wszystkie materiały przed i po zabiegu, osobistą opiekę na miejscu w Stambule oraz kontakt pozabiegowy. Możesz skorzystać także z ofert gabinetów trychologicznych w Polsce, z którymi mam przyjemność współpracować. Zapytaj, jak przygotować się do zabiegu, poprowadzę Cię od początku do końca.


Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jakie rozwiązanie byłoby dla Ciebie najbardziej korzystne, śmiało zarezerwuj termin darmowej konsultacji video i porozmawiajmy. Chętnie pomogę Ci wybrać najlepsze rozwiązanie skrojone na miarę.